Avanti volleybal
is er voor iedereen!
aanmelden

Spek de clubkas samen met PLUS Cornelis

Een steuntje in de rug kunnen we wel gebruiken. Daarom organiseert PLUS Cornelis van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november een unieke spaaractie: ‘Spaar je club gezond’.

Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Bij PLUS staan kratten met namen van clubs die deelnemen. Leg je sponsorpunten in het krat (van Avanti natuurlijk). We zijn de deelnemers zeer dankbaar. 

Help onze club met de sponsorpunten van PLUS. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro’s dat oplevert in de kas van Avanti. We kunnen daarmee investeringen doen in trainers en trainingsmaterialen en hopelijk ook nog een leuke activiteit organiseren voor onze leden.

PLUS Cornelis stelt in totaal € 15.000,- beschikbaar voor alle deelnemende clubs.

Ga voor meer informatie over de spaaractie naar https://www.plus.nl/club of vraag ernaar bij PLUS Cornelis. Avanti hoopt op een mooie opbrengst.